بیانیه یوم الله ۹ دی

صدور بیانیه بسیج مهندسین عمران و معماری گلستان به مناسبت یوم الله ۹ دی

سازمان بسیج مهندسین عمران و معماری گلستان با صدور بیانیه ای به مناسبت یوم الله ۹ دی، از جامعه مهندسین عزیز در سطح استان، دعوت نمود تا در مراسمات گرامیداشت این روز الهی و حماسی حضور پرشور داشته باشند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج مهندسین عمران و معماری گلستان،این سازمان، با صدور بیانیه ای به مناسبت یوم الله ۹ دی، ضمن گرامیداشت حماسه تاریخی نهم دی، از جامعه مهندسین عزیز در سطح استان دعوت نمود تا در مراسمات گرامیداشت این روز الهی و حماسی حضور پرشور داشته باشند:
(بسم ا... الرحمن الرحیم)
«حضور عظیم و خروشان مردمى در ۹ دى ۸۸، تجلّى بارزى از هویت و ماهیت انقلاب، یعنى روح دیانت حاکم بر دل‏هاى مردم بود.»
امام خامنه ای(مد ظله العالی)

بیانیه سازمان بسیج مهندسین عمران و معماری استان گلستان به مناسبت یوم ا... " ۹ دی"
((نهم دی، چهل سال ولایتمداری،بصیرت و استقامت، رمز ماندگاری انقلاب اسلامی))

اهميت حماسه ۹دي در كلام نوراني مقام معظم رهبري (مدظله العالي) در ديدار با مردم قم در همان سال به زيباترين وجه ممكن بيان گرديد «مطمئن باشید که روز نهم دیِ امسال (سال ۱۳۸۸) هم در تاریخ ماند؛ هرچه انسان در اطراف این قضایا فکر میکند، دست خدای متعال را، دست قدرت را، روح ولایت را، روح حسین بن علی (علیه السّلام) را می‌‌‌بیند. این کارها کارهائی نیست که با اراده‌‌‌‌ی امثال ما انجام بگیرد؛ این کار خداست، این دست قدرت الهی است؛ همان طور که امام در یک موقعیت حساسی - که من بارها این را نقل کرده‌‌‌‌ام - به بنده فرمودند: من در تمام این مدت، دست قدرت الهی را در پشت این قضایا دیدم. درست دید آن مرد نافذِ بابصیرت، آن مرد خدا».
نهم دي ماه سال ۸۸ به عنوان برگ زريني از دفتر پرافتخار و سراسر عزت تاريخ كشور ايران اسلامي، پيام ولايت‌مداري ملت بسيجي و قدرشناس را به جهانيان فرياد زد و مردم بصير و انقلابي با حضور پرشكوه و يكپارچه در آن راهپيمايي عظيم نشان دادند كه توطئه‌ها و نقشه‌هاي استكبار جهاني و نوكران آن نخواهند توانست در ادامه راه شهدا و امام شهيدان خلل ايجاد كنند. اين روز نماد قدرت و پاداش بصيرت و ولايت‌‌مداري ملت ايران است که از دلبستگي عميق آنان به اسلام، عاشورا، انقلاب، نظام و رهبری برخاست‌؛ حماسه‌اي که با ظرفيت آگاهي‌بخشی و بصيرت‌آفرينی خود، منشور هدايت و منشاء بيداری نسل‌های آينده اين مرز و بوم براي عبور از گذرگاه‌هاي حساس، پيچيده و دشوار تاريخی قرار خواهد گرفت. اين حماسه نشان داد مردم بصير ايران اسلامي همچنان زنده و بيدار و پا در ركاب و آماده اطاعت از ولي امر خود در تمامي صحنه ها حضور دارند و دست از آرمان‌هاي والاي انقلاب اسلامي بر نخواهند داشت.
ما مهندسین ولایتمدار با عمل به وصیت امام خمینی(ره) که فرمود: «همواره پشتیبان ولایت فقیه باشید تا به مملکت شما آسیبی نرسد». با بصیرت در راستای اهداف انقلاب گام برداشته و یک بار دیگر به ايادي استکبار و نفاق و مزدوران فنته گر نشان می‌دهیم دفاع تمام قد ملت از نظریه حکومتی اسلام و تئوری ولایت فقیه به عنوان دکترینی راهگشا برای مدیریت و حرکت جوامع به سمت پیشرفت و عدالت، تنها و تنها ریشه در روح ایمان و ولایتمداری یک ملت داشته و از آحاد مردم مومن،متعهد و ولایی استان، به ویژه قشر مهندسین عزیز دعوت نموده تا با حضور پرشور و همه جانبه خود در مراسم گرامیداشت این روز بزرگ که روز بصیرت و تجدید میثاق با امام (ره)، رهبری و ولایت مطلقه فقیه می باشد، شرکت نمایند و چشم امید دشمنان نظام اسلامی، انقلاب و فتنه گران داخلی و خارجی را کور و توطئه های آنان را خنثی نمایند.
والسلام علیکم و رحمه ا... و برکاته
سازمان بسیج مهندسین عمران و معماری استان گلستان
دیماه ۱۳۹۷ هجری شمسی- ربیع الثانی ۱۴۴۰ هجری قمری

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.